Linia do chleba w ofercie firmy Cream

Branża dodana dnia: 2017-08-30r. | Branża: Maszyny, urzadzenia

W znanej piosence, którą śpiewają często dzieci w przedszkolach, mówi się o tym, że mało nas jest do pieczenia chleba. Jednak czasem wystarczy bardzo szczupła obsługa personalna, aby dana piekarnia wypiekała bardzo wiele bochenków chleba i nie miała problemów z wydajnością. Sekretem tego rodzaju sukcesu jest oczywiście odpowiednio skonfigurowana i wyposażenia linia do chleba, dzięki której możliwy jest praktycznie nieraz automatyczny wypiek poszczególnych bochenków, począwszy od procesu przygotowania ciasta, przez jego porcjowanie, wypiekanie pieczywa, aż po jego pakowanie. To sprawia, że bardzo wielu piekarni jest w stanie obsłużyć liczne społeczności okolicznych mieszkańców w świeże pieczywo nie zwiększając nadmiernie zatrudnienia, które mogłoby się odbić na wzroście kosztów funkcjonowania takiej piekarni, a to z kolei przekładałoby się na cenę wypieków. Linia do chleba oraz bardzo wiele innych rodzajów pojedynczych maszyn używanych w piekarnictwie, to elementy będące w ofercie specjalizującej się w dostarczaniu tego rodzaju wyposażenia piekarni firmy Cream.