Socjologia W Warszawie - Socjologia na Uczelni Vistula

Branża dodana dnia: 2012-09-21r. | Branża: Edukacja, nauka

Uczelnia Vistula prowadzi studia w języku polskim i angielskim na 8 kierunkach: ekonomia, informatyka, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja, finanse i rachunkowość, zarządzanie, socjologia oraz inne. Dużą popularnością cieszy się kierunek socjologia (Warszawa). Na tym kierunku zdobędziesz umiejętności identyfikacji różnic kulturowych i skutecznej komunikacji w relacjach osobistych i biznesowych. Poznasz techniki współpracy z mediami. Zajęcia prowadzą najlepsi fachowcy, ludzie o wieloletniej praktyce i wieloletnim doświadczeniu. Socjologia (Warszawa) przygotuje studentów do podejmowania pracy w komórkach HR, marketingu, jako wykwalifikowani doradcy personalni będą niezbędni do zarządzania kadrami.