Doskonałe studia dziennikarskie dla kazego

Branża dodana dnia: 2017-11-30r. | Branża: Edukacja, nauka

Lubisz pracę z ludźmi? Nie straszne ci pisanie długich ciekawych artykułów na dany temat? Być może zatem chciałbyś w przyszłości realizować się jako redaktor czy dziennikarz? U nas dostępny jest dla ciebie profil, który pomoże ci zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu twoich zainteresowań. Dla wszystkich tych, którzy planują w przyszłości pracować z serwisami informacyjnymi zapewniamy ciekawy kierunek dziennikarstwo. Warszawa to miasto gdzie działa nasza uczelnia. Warto u nas studiować z wielu powodów. Od lat nasi absolwenci cieszą się doskonałą opinią na rynku pracy, a jakość naszych zajęć sprawi, że szybko przyswoisz sobie niezbędną wiedzę. Dbamy także o praktyczne aspekty nauki, dlatego też często organizujemy staże i wakacyjne praktyki aby nasi studenci poznali jak wygląda praca w ich zawodzie. Nie czekaj, tylko już teraz zapisz się na dziennikarstwo. Warszawa jest jednym z miast gdzie działamy i chętnie przyjmiemy cię w szeregi naszych studentów. Nie zmarnuj tej wyjątkowej szansy na sukces!