tablice szkolne

Branża dodana dnia: 2018-01-05r. | Branża: Biznes, finanse

Pełne wyposażenie sali edukacyjnej w przedszkolu czy szkole (w takie produkty jak tablice szkolne czy pomoce naukowe) jest możliwe dzięki skorzystaniu z oferty naszego przedsiębiorstwa. Posiadamy jedne z największych zestawów pomocy szkolnych na rynku. Są to produkty dostosowane zarówno do wykorzystania w żłobkach i przedszkolach, jak też w szkołach podstawowych czy ponadpodstawowych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty wysokiej jakości, dostarczane przez renomowanych producentów. Oprócz standardowego wyposażenia sali szkolnej w produkty takie jak meble, książki czy tablice szkolne, posiadamy w ofercie także bardzo szeroki wybór innowacyjnych pomocy naukowych. Są wśród nich m.in. elektroniczne tablice interaktywne, zestawy multimedialne, oprogramowanie i aplikacje edukacyjne i wiele innych. Wszystkie produkty oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach zarówno w sprzedaży hurtowej (dla placówek edukacyjnych) jak i detalicznej.